O mnie

Najpierw to miał być mój projekt na ciuchy dla mam i ich pociech. Stał się czymś znacznie więcej. Jak się okazało, jest to również mój projekt na siebie. Dzięki niemu spotkałam mnóstwo świetnych ludzi, zorganizowałam swój pierwszy pokaz mody, potem kolejne, podczas sesji zdjęciowej zostałam zatrzymana przez groźnego ochroniarza, a nawet zaczęłam stawać na głowie na zajęciach jogi, podczas wyjazdów, które organizuję cyklicznie.

 

Moje ubrania uszyte są nie tylko z najlepszych, polskich tkanin, które dobieram tak by były wygodne jak skorupka dla ślimaka. Są także uszyte z najfajniejszych na świecie emocji. Tych, które pozwalają iść przez świat z uśmiechem i życzliwie patrzeć na ludzi.

Te emocje powodują, że społeczność mam skupionych wokół SUPERGizda jest mocno zintegrowana. Odbywają się nawet wyjazdowe spotkania „BABEK z Gizdami”, na których naprawdę się dzieje! Warsztaty dla mam, metamorfozy, rozwijające kreatywność zabawy dla dzieciaków… jednym słowem weekendy spędzone w świetnej atmosferze.

 

Kolekcja Anielika to propozycja dla kobiet, które oprócz niebanalnego wyglądu cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Niektóre z naszych ubrań można nosić na kilka sposobów! Co najciekawsze, część z nich została odkryta przez ich kreatywne użytkowniczki.

Obserwując jak podobne do swoich mam stają się ich ukochane córeczki wpadłam na pomysł kolekcji „Takie same”. Sukienki, szarawary, bluzki uszyte tak, by od razu było wiadomo, że dwie młode damy (z tym, że jedna jeszcze młodsza) wpadły na imprezę razem.

Oczywiście nie zapominam o małych dżentelmenach – z wielką chęcią zaprojektuję dla nich bluzy z kominem, czapy, kominki i baggy.

 

Pierwszą czapeczkę, uśmiech uwieczniony na fotografii schować  można do specjalnej skrzyni. Takie magiczne przedmioty zasługują na magiczne schronienie. Skrzynki na skarby, zdjęcia, ślubne upominki czy drobiazgi, które projektuję za każdym razem dokładnie tak, by pasowały do przyszłego właściciela, zapewniają to schronienie. Przy okazji mogą być ozdobą regału czy komody. Temu ma służyć DekorOlka. Mój kolejny projekt.

Żywię nadzieję, że moje ubrania, drobiazgi będą Wam przynosić tylko dobre emocje i dzięki nim Wasz świat stanie się cieplejszy i bardziej przyjazny.