Integracyjna gra miejska KARTOFLISKO

Razem z Urzędem Miasta Łaziska Górne zapraszam do udziału w I Integracyjnej grze miejskiej KARTOFLISKO.

Weekend to czas, który po ciężkim i zagonionym tygodniu chcemy spędzić z rodziną. Ja z moimi chłopakami (synem i mężem) najczęściej spędzamy go w górach zdobywając kolejne nasze małe szczyty 😉 lub kręcimy kilometry na rowerach.

Pewnej nocy wpadłam na pomysł stworzenia gry miejskiej, która nie dość, że zintegruje mieszkańców, to dostarczy nam tych emocji, które przeżywa się podczas wycieczek 🙂
Zatem… zapraszam Was do przeżycia przygody, której jestem autorem, a całość wyprawy ( dzięki przychylności Burmistrza i Biura Promocji i Rozwoju Miasta) zakończymy piknikiem.

I integracyjna gra miejska KARTOFLISKO, to świetna zabawa dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko pod opieką i za zgodą swoich opiekunów prawnych. Długość trasy – około 4 km. Czas gry około 2 godziny. Na trasie gry drużyny w składzie od 5 do 10 osób będą napotykać na „niespodzianki” i rozwiązywać zagadki, które opracowałam razem z łaziskimi nauczycielami. Trasę i poziom gry dostosuję do wieku uczestników, a całość zakończy się piknikiem z „kartoflem” w roli głównej.

Zgłoszenia przyjmuje pod numerem telefonu 796658742.